AMG Systems - AMGPSU-I12-P24A
12VDC, 24W (2A) industrielles Hutschienennetzteil, -25°C to +70°C, (Einstellbar 11-14 VDC)
read more
- Where else cheaper?
Ask? we would be happy to advise you!
Product information "AMG Systems - AMGPSU-I12-P24A"
Manufacturer number: AMGPSU-I12-P24A
Download manufacturer datasheet
Main features
- Verwendbar bei -25°C bis + 70°C
- Spannung einstellbar von 11 bis 14 VDC
Spezifications
| Series | AMGPSU |
| Temperature Range (Operating) | -25°C ~ +70°C |